KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 10548355
nr 1054 8355
Gouache
Ã…ke Janson, fiskar, signerad, 30x43
Utrop:
400 kr
måndag 5 september 2016
kl 20:09:11
Gouache